Archiv novinek

Přihlášení

Registrujte se

Milí tvořiví,

změna je život, a tudíž se bez drobných úprav neobejdeme ani my ve virtuální galerii. Rádi bychom vás proto informovali o aktualizaci pravidel soutěžního projektu Face2Art. 

Jak jistě víte, doposud bylo možné kdykoli během celého ročníku, kdy je virtuální galerie pomyslně otevřená, zaslat do soutěže až 2 díla do každé umělecké kategorie.

Lámali jste si hlavu nad tím, která 2 díla vybrat, aby co nejlépe reprezentovala vaši uměleckou tvorbu? Rádi bychom vám takovéto situace ulehčili, a proto odteď bude moci každý soutěžící zaslat do každé umělecké kategorie díla 3!

Máte už nyní nějaký svůj výtvor, o jehož vystavení ve virtuální galerii Face2Art přemýšlíte, ale pořád s jeho zasláním váháte, protože do listopadové uzávěrky přece můžete stihnout vytvořit ještě tolik úžasných děl, která jej předčí? A také se vám už stalo, že jste se i po půl roce přemítání rozhodli pro svůj prvotní návrh?

I takovéto chvíle plné nerozhodnosti bychom vám rádi usnadnili. Proto jsme se rozhodli, že bude sedmý ročník soutěžního projektu Face2Art rozdělen do 3 období, kdy v každém z těchto období bude moci soutěžící zaslat do dané umělecké kategorie právě jedno dílo; počet uměleckých kategorií, jichž se soutěžící v jednotlivých obdobích zúčastní, zůstává neomezen. 

První období končí 13. července 2018,
druhé období trvá do 13. září 2018
třetí období končí spolu s celkovou uzávěrkou letošního ročníku, tedy 13. listopadu 2018.Budeme se moc těšit na vaše díla! A nezapomeňte si zapsat, chcete-li využít možnosti účastnit se v dané kategorii třemi díly, termín 13. července jako nejzazší pro zaslání prvního díla. Anebo nám zašlete svá díla již nyní, virtuální galerie je všem vašim dílům otevřena!

Rovněž bychom vás rádi upozornili na úpravu pravidel v souvislosti s účinností obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Jedná se o změnu čistě formální, jelikož po obsahové stránce jsme veškeré náležitosti vyžadované novým nařízením splňovali již dříve. 
Pokud si však nepřejete nadále dostávat informace o virtuální galerii Face2Art a o souvisejících akcích organizovaných pořadatelem, máte právo svůj souhlas s pravidly soutěže a zpracováním údajů (jméno, e-mailová adresa) odvolat zasláním žádosti o výmaz na e-mailovou adresu info@face2art.cz. Souhlas platný minimálně po celou dobu daného ročníku je však podmínkou pro účast v soutěži.