Archiv novinek

Přihlášení

Registrujte se

Přátelé a kamarádi,
 
blíží se letní prázdniny a s nimi i letní akce Hudební mládeže – LETNÍ ATELIÉR a LETNÍ TÁBOR. Tyto desetidenní akce jsou určeny vám všem, kteří milujete hudbu, tanec, divadlo, literaturu, film, fotografii a výtvarné umění, a chcete se potkat s přáteli podobných zájmů.

Letní ateliér se koná od 2. do 11. července 2018 v Třeboni a jeho letošním tématem je „UMĚNÍ NEMOŽNÉHO“. Těšit se můžete nejen na krásný areál třeboňského zámku a rozmanité tvůrčí dílny, ale také na řadu zajímavých hostů.
V letošním roce je skladba hostů opravdu exkluzivní: máte možnost potkat mimo jiné i 5 patronů Face2Art! Úplně poprvé dorazí Jiří Žáček, setkání s Vámi si nenechají ujít ani Olga Sommerová s Robertem Vanem a moc se na vás všechny těší i pravidelné návštěvnice Letního ateliéru Daniela Fischerová a Nataša Novotná. Léto v takovéto společnosti? To nelze odmítnout! :-)

Letní tábor se pak koná od 15. do 24. srpna 2018 v Poděbradech. Program Letního tábora HM je určen aktivním hudebníkům, zpěvákům a tanečníkům všech úrovní. Studujete konzervatoř nebo se chcete teprve naučit na nějaký hudební nástroj? Všechno je možné, jedinou podmínkou je radost z umění!

Více informací naleznete na www.hudebnimladez.cz.

Na shledání s vámi se těší
koordinátorky projektu Face2Art
Eva a Lucka
& animátoři a lektoři Hudební mládeže ČR