Archiv novinek

Přihlášení

Registrujte se

 9. – 11. listopadu 2018 a 8. prosince 2018
Praha

 


Milí přátelé, mladí a tvořiví!

Rádi bychom Vás pozvali na 2 nadcházející akce, které pořádá Hudební mládež České republiky v souvislosti se svým soutěžním projektem Face2Art.

První z nich je podzimní Kreativní seminář Face2Art 2018, který proběhne v termínu od 9. do 11. listopadu 2018 v Praze.

Přijeďte si užít víkend plný psaní, focení, tance, skládání hudby i dalších druhů kreativních činností!
Navíc zde budete mít možnost se setkat s některými z patronů Face2Art. Svou účast již přislíbila například spisovatelka a dramatička Daniela Fischerová, patronka kategorie Povídka, která povede v pátek 9. listopadu povídkový workshop.

Vyberte si. Složíte skladbu pro několik skleniček a jeden hrnek nebo třeba napíšete své první básně? Pokusíte fotoaparátem zachytit to, čeho si někdo jiný třeba ani nevšimne, nebo se raději uchýlíte k tužce a papíru při psaní povídky? Složíte píseň nebo se prostě budete bavit čímkoliv v programu, jako například vymýšlením choreografií?

To vše lze stihnout za pouhých 40 hodin! Nevěříte? Tak to přijeďte vyzkoušet a poznat na vlastní kůži!

Veškeré informace a přihlášky naleznete zde.
 
Dále bychom Vás rádi pozvali na Slavnostní vyhlášení 7. ročníku soutěžního projektu Face2Art, které se uskuteční v sobotu 8. prosince 2018 od 16 hodin v budově HAMU na Malostranském náměstí v Praze.

Než přijde na řadu samotné vyhlašování, budete mít možnost zúčastnit se autorského čtení tvůrců Face2Art, které se uskuteční tamtéž, a to od 12:30 do 14:00. V této době budou moci představit svá krátká umělecká díla nejen básníci a povídkáři, ale i autoři písní či skladeb.
V následující půlhodině si prohlédnete vybrané fotografie finalistů letošního ročníku Face2Art v kategorii Fotografie a poté jste všichni zváni na povídkový workshop s Danielou Fischerovou, patronkou kategorie Povídka. Tento tvůrčí seminář se uskuteční rovněž na HAMU, a to od 14:30 do 15:30.

V tento den budete mít nejen možnost setkat se s některými patrony jednotlivých uměleckých kategorií, ale i mezi sebou navzájem. Vítáni jsou mladí tvůrci i všichni ostatní, kteří se Face2Artu aktivně neúčastnili. Pro všechny aktivní účastníky projektu Face2Art jsou kromě cen připraveny drobné upomínkové předměty s logem F2A, takže nikdo neodejde s prázdnou! :-)

Ani samotným vyhlášením však sobotní program nekončí. Na večer jsme pro vás totiž připravili lístky na představení V rytmu swingu buší srdce mé, které se koná v Národním divadle a začíná v 19 hodin. Počet vstupenek je omezen, proto Vás v případě zájmu o účast na tomto představení prosím o rezervaci lístků na e-mailu info@face2art.cz. Aktivní účastníci Face2Art od nás získají lístek na toto představení zcela zdarma. Každý účastník Face2Art si s sebou může vzít jeden doprovod, který zaplatí za lístek cenu 290,- Kč. Více informací o tomto představení naleznete zde.
         
Pokud se rozhodnete zúčastnit slavnostního vyhlášení sedmého ročníku Face2Art, rezervujte si tento termín již nyní! Po jejím zveřejnění, o němž vás budeme informovat, vás ještě poprosíme o vyplnění online přihlášky. To je důležité zejména proto, abychom mohli připravit ocenění pro všechny přítomné laureáty a další držitele cen. V případě nepřihlášení budou ceny dodatečně zaslány.
         
Pokud byste se chtěli zúčastnit Slavnostního vyhlášení Face2Art 2018 a jste zdaleka, pročež byste se neměli po samotném vyhlášení nebo po večerním divadelním představení jak dostat z Prahy domů, nabízíme vám možnost zařízení ubytování v hotelu Pramen ve 2- až 3lůžkových pokojích. Cena za osobu a noc je 250 Kč.

ČASOVÝ HARMONOGRAM – sobota 8. prosince 2018 (HAMU, sál 1034, není-li uvedeno jinak)
12:00 – 12:30         Prezence účastníků autorského čtení
12:30 – 14:00         Autorské čtení a prezentace dalších krátkých autorských uměleckých děl  
14:00 – 14:30         Výstava fotografií finalistů Face2Art, prezence účastníků workshopu
14:30 – 15:30         Povídkový workshop s Danielou Fischerovou 
15:30 – 16:00         Prezence nově příchozích účastníků 
16:00 – 17:00         Slavnostní vyhlášení Face2Art 2018 
19:00 – 21:45         V rytmu swingu buší srdce mé (Národní divadlo)V případě jakýchkoliv dotazů se na mne neváhejte obrátit na e-mailu info@face2art.cz nebo na telefonním čísle 720 137 263.
Těšíme se s Vámi brzy na viděnou!